Kapcsolat

Budapesti telephelyünk

Cím: 1131 Budapest, Reitter Ferenc u. 172-174.
Tel.: (1) 236-9060 
Fax: (1) 236-9062
E-mail: budapest@marchiol.hu

 

Nyitvatartás:  h-cs 7.00-17.00 ;p 7.00-14.30

Áruátvétel: h-cs 9.00-15.00 ; p 9.00-13.30

 

 

Munkatársaink elérhetőségei

  Név, beosztás Elérhetőség
Szóka László
Cégvezető
(1) 236-9060
szokal@marchiol.hu
BeszerzésBokor Péter
Beszerzés vezető
(1) 236-9066
06-30-9000-203
bokorp@marchiol.hu
Becző Miklós
Beszerző, termékfelelős
(1) 236-4020
06-30-491-2221
beczom@marchiol.hu
Berecki Zsolt
Beszerző, termékfelelős
(1) 236-4024
06-30-332-5985
bereczkizs@marchiol.hu
Kulics Gábor
Beszerző, termékfelelős
(1) 236-3052
06-30-685-2967
kulicsga@marchiol.hu
Kulics Gergely
Beszerző, termékfelelős
(1) 236-3054
06-30-568-5740
kulicsge@marchiol.hu
PénzügySütő Györgyi
Főkönyvelő
(1) 236-6052
06-30-331-4160
sutogy@marchiol.hu
Cseh Mónika
Könyvelés, pénzügy
(1) 236-6056
06-30-581-9674
csehm@marchiol.hu
Szabados Mónika
Könyvelés, pénzügy
(1) 236-9060
06-30-530-6405
szabadosm@marchiol.hu
Szabó Béla
Pénzügyi ügyintéző/pénztáros
(1) 236-9060
06-30-491-2220
szabob@marchiol.hu
ÉrtékesítésDemjén József
Területi képviselő
(1) 236-6058
06-30-547-4584
demjenj@marchiol.hu
Kovács Miklós
Területi képviselő
(1) 236-9060
06-30-288-9202
kovacsm@marchiol.hu
Kiss Zoltán Csaba
Területi Képviselő
(1) 236-6058
06-30-697-0675
kissz@marchiol.hu
Várszegi Attila
Területi képviselő
(1) 236-9067
06-30-696-3239
varszegia@marchiol.hu
Kérészi Tamás
Világítástechnikus
(1) 236-3056
+3630380-6918
kereszit@marchiol.hu
Gólik Attila
Világítástechnikai projekt értékesítő
(1) 236-9060
06-30-235-3616
golika@marchiol.hu
Laky István
Világítástechnikai projekt mérnök
(1) 236-4024
06-30-226-1575
lakyi@marchiol.hu
Vas István
Projekt menedzser
(1) 236-4022
06-30-538-0709
vasi@marchiol.hu
Pintér Sándor
Pultos értékesítés csoportvezető
(1) 236-9065
06-30-331-0340
pinters@marchiol.hu
LogisztikaBodó Gábor
Logisztikai vezető
(1)-236-6057
06-30-330-2623
bodog@marchiol.hu
Martony Márk
Kiszállítási csoportvezető
(1) 236-6057
06-30-530-6406
martony@marchiol.hu
Zsilinyi Brigitta
Bevételezési csoportvezető
(1) 236-6057
06-30-936-4332
zsilinyib@marchiol.hu
VevőszolgálatBányi Oszvald
Vevőszolgálat: belső értékesítő
(1) 236-6050
06-30-685-2968
banyio@marchiol.hu
Czagány Zsolt
Vevőszolgálat: belső értékesítő
(1) 236-9061
06-30-568-5742
czaganyzs@marchiol.hu
Kovács Dániel
Vevőszolgálat: belső értékesítő
(1) 236-9065
06-30-820-0907
kovacsd@marchiol.hu